ODYOSOFT

İnsanlar, sevdiklerinden ve hoşuna giden şeylerden uzak bir hayat yaşıyor. Tek neden iyi bir işitmeye sahip olmamalarıdır. Ama böyle olmak zorunda değil. Bunu kabul edemeyiz. Fark yaratabiliriz. İnsanın işitmesini eski haline getirebiliriz. Rahat bir yaşam yaşayabileceklerinin farkındayız.

Bu yüzden huzursuzuz. İşitme kaybı olan herkes için daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz.

İşitme engelliler için güçlükleri ortadan kaldırarak ve herkesin sesin güzelliğini yaşamasına yardımcı olmak için yeni yöntemlerle işitme kaybına yapılan bu ön yargıyla mücadele etmek için tam taahhüt veriyoruz.

ODYOSOFT, müşterilerine en son teknolojiye sahip işitme cihazları sunar. Bu cihazlar, işitme kaybının derecesine, yaşa ve yaşam tarzına göre özelleştirilebilir. Böylece müşteriler, işitme cihazlarını kullanırken rahat ve konforlu bir deneyim yaşarlar.

içinde kalp olan bir kafa

Her ihtiyaca yönelik çözümler

İşitme kaybıyla ilişkilendirilen kısıtlamalar olmadan istediğiniz her yere gitme
özgürlüğüne sahip olmak, hayatı dolu dolu yaşamanız için önemlidir.

yaşlı bir kadın ve adam

Net ve doğal ses

Net ve doğal ses sunan bir işitme cihazıyla, harika sesleri yeniden deneyimleyin.

yaşlı bir kadın ve adam

Mükemmel Konuşma Anlama

Arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sohbetlere katılın. Konuşma Güçlendirici, sessiz ortamlarda alçak seviyede veya belirli bir mesafede yapılan konuşmaları güçlendirir.

yaşlı bir kadın ve adam

Akıllı Uygulamalar

Akıllı telefonunuzda uygulama ile işitme cihazlarınızı kontrol edin, kullanışlı özelliklere erişin ve ayarlarınızı kişiselleştirin.

Yaşamın keyfini sonuna dek çıkarın
Hayatın sesini açın; tüm sesleri duyun.

telefon ve işitme cihazı